Holland Entertainment Management

startpaginastartpagina
evenementenevenementen
artiestenartiesten
nieuwsnieuws
zoekenzoeken
reagerenreageren
algemene voowaardenalgemene
voorwaarden

Lightgimmicks


H o l l a n d    E n t e r t a i n m e n t    M a n a g e m e n t

 


  Artiesten
Cabaret
Country
Dee Jay's
Drive in shows
Entertainers
Goochelaars
Ilusionisten
Instrumentalisten
Kinderprogramma's
Looporkesten
Orkesten
Overige
Popgroepen / Bands
Presentatoren/Sprekers
Rapper
Sneltekenaars
Speciale acts
Sporters
Theater/Musical
Variëte
Workshops
Worldmusic
Zangduo's
Zangeressen
Zangers
Zanggroepen

Annette van Trigt

Annette van Trigt boeken

Al jaren lang uw journalistiek intermediair

Annette van Trigt is al jarenlang een bekend gezicht op televisie en een vertrouwde stem op de radio. In de loop der jaren heeft ze een indrukwekkende serie radio- en televisieprogramma’s gepresenteerd.

Begonnen bij Veronica Radio daarna overgestapt naar de Vara (op radio het succesvolle programma ‘Bal op ‘t Dak’ en voor televisie ‘De Belastingshow’ en’ Vara’s TV Magazine’), vervolgde ze haar carrière bij de NOS Televisie.

Elf Jaar lang bepaalde zij mede het gezicht van Studio Sport. Voor de afdeling Aktueel werd zij de vaste kracht voor het grote maritieme evenement SAIL. Momenteel is Van Trigt werkzaam voor de populaire NOS radio rubriek ‘Met het Oog op Morgen’ en oriënteert zij zich op haar volgende media activiteiten.

Door deze diversiteit aan programma’s heeft Annette van Trigt geleerd te improviseren en te anticiperen op de hectiek om haar heen. Daardoor is zij een goed en allround presentatrice geworden die uit alle situaties een pittig gesprek weet te halen.

Al enige tijd is zij een van de vaste gezichten van het NOS-nieuws.
reageren op Annette van Trigt...  
Niets van deze website mag worden vermenigvuldigd en/of openbaar gemaakt op welke wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Holland Entertainment Management. Algemene Voorwaarden
© bbactive